U organizaciji udruženja Čuvari srpskog identiteta, u Osijeku je 28.04.2018. održan kulturno-umetnički program “Zaigrajmo zajedno”. Pored izvođača sa istoka Hrvatske, članova Kulturno-umetničkog društva “Branislav Nušić” iz Borova i Etno ansambla Đurđevak iz Bobote, vokalne solistkinje Jasne Blitve iz Borova i pesnika Miće Zečevića iz Klise, na sceni Dečjeg pozorišta “Branko Mihaljević” u osječkom Donjem gradu nastupili su i gosti iz Novog Sada KUD “Svetozar Marković”.
Kulturno-umetničko društvo "Branislav Nušić" se publici predstavio sa koreografijom Igre iz Leskovca – Leskovačko Pomoravlјe, umetničkog rukovodioca Zorana Abadžića i uz muzičku pratnju tamburaškog orkestra pod vodstvom Dušana Latasa.

dscn5965 kopiraj      dscn5968 kopiraj      dscn5975 kopiraj

Sunday the 19th - Custom text here - HostAfford.com