bdswiss erfahrung

Članovi borovskog KUD-a “Branislav Nušič” boravili su od 5. do 10. jula u Grčkoj, gde su učestvovali na Međunarodnom festivalu folklora. Imali su dva nastupa tokom tokom festivala, u subotu uveče u Paraliji, a u nedelju u Olympic Beach-u.
“Na Međunarodnom festivalu folklora nastupili smo drugi put, stekli smo novo iskustvo i upoznali nekoliko KUD-ova iz različitih zemalja”, rekao je predsednik društva Rado Bosić.
Pored borovskog “Nušića”, u programu su učestvovala kulturno-umetnička društva i plesni ansambli iz Bugarske, Ukrajine, Slovačke, Poljske, Izraela, Meksika i zemlje domaćina Grčke.U povratku kući članovi KUD-a “Branislav Nušić” iz Borova posetili su i Srpsko vojničko groblje u Solunu, čiji je čuvar 90- godišnji Đorđe Mihajlović. Na groblju je sahranjeno 21 hiljada boraca od kojih je 8 hiljada srpskih vojnika.

dscn6414 kopiraj      dscn6383 kopiraj      dscn6443 kopiraj

Sunday the 22nd - Custom text here - HostAfford.com