Godišnjim koncertom održanim u subotu, 1.decembra u sportskoj dvorani osnovne škole Borovo, Kulturno-umetničko društvo “Branislav Nušić” završilo je ovogodišnju sezonu nastupa. Bila je to prilika da svoj jednogodišnji rad predstave vrtićka i starija dečja grupa i prvi ansambl folklorne sekcije kao i tamburaška sekcija s vokalnim solistima.
Celovečernji koncert uveličali su i gosti: Muška pevačka grupa “Naši koreni” borovske Prosvjete i članovi Srpskog društva “Ras” iz Osla u Norveškoj koji su posebno oduševili publiku. Ovo društvo je osnovano 2010. godine i broji oko 300 članova. Pre tri godine formirali su folklornu sekciju i pevačku grupu sa 80-tak članova, većinom Srba s područja bivše Jugoslavije koji žive i rade u Norveškoj.

fp1a1179 kopiraj      fp1a1234 kopiraj      fp1a1389 kopiraj

Tuesday the 26th - Custom text here - HostAfford.com