Ovogodišnju sezonu nastupa Kulturno-umetničko društvo “Branislav Nušić” iz Borova započelo je celovečernjim koncertom narodnih igara i pesama, koji je održan 09.03.2019 god. u školskoj sportskoj dvorani u Borovu.
U programu je učestvovala najbrojnija folklorna sekcija društva, od najmlađeg uzrasta, polaznika Škole folklora koju vodi vaspitačica Zorica Kovačević, do Dečjeg i Prvog ansambla, čiji je umetnički rukovodilac Zoran Abadžić. Zapažen nastup imala je i tamburaška sekcija pod vodstvom Dušana Latasa te dramska sekcija koja se predstavila skečom “Milovan se vraća kući” u režiji Mile Landup i izvođenju Danke Ćurčić i Slavoljuba Lazića.
Pored članova borovskog KUD-a posetiocima subotnjeg programa predstavili su se i gosti iz Kulturno-umetničkog društva “Milovan Gajić” iz Petrova u Republici Srpskoj i folklorna sekcija Zavičajnog udruženja Srba Ozrena i Posavine sa sedištem u Borovu.

p3097995      p3098092      p3098081

Tuesday the 26th - Custom text here - HostAfford.com