bdswiss erfahrung

Borovo je 21.06.2014 god. bilo domaćin 15. Međunarodnog festivala folklora. Pored domaćina i organizatora, KUD-a "Branislav Nušić" iz Borova u programu su učestvovala i kulturno-umetnička društva "Sveti Sava" iz Kaća i "Soko" iz Inđije, Srpsko kulturno-umetničko društvo "Dr Mladen Stojanović" iz Prijedora u Republici Srpskoj te Gornjozemsko folklorno udruženje iz Bataseka u Mađarskoj.
Nakon svečanog defilea ulicama Borova, centralni festivalski program održan je u subotu uveče, na letnjoj pozornici Kulturnog centra u Borovu, pred oko pet stotina posetilaca. I ovaj program održan je u okviru opštinske manifestacije "Dani Borova - Borovsko leto". Generalni pokrovitelj manifestacije je Opština Borovo, a medijski sponzor Radio Borovo.Youtube

Tuesday the 17th - Custom text here - HostAfford.com