Na godišnjoj izveštajnoj skupštini Kulturno-umetničkog društva “Branislav Nušić” iz Borova usvojeni su izveštaji o radu u prošloj te Plan i program rada i finansijski plan za ovu godinu u iznosu od planiranih 198 hiljada kuna. Društvo danas ima 124 člana u četiri sekcije, najbrojnijoj folklornoj, zatim tamburaškoj, dramskoj i likovnoj sekciji. Prošle godine imali smo 63 nastupa, od kojih je 39 bilo pred domaćom publikom u Borovu.
Na skupštini borovskog KUD-a za nove članice Predsedništva izabrane su Marina Nedić i Dana Macut, a za novu članicu Nadzornog odbora Senka Romić. Uručena su i priznanja dugogodišnjim članovima društva, Jeli Vujković, Bošku Popoviću, Slavoljubu Laziću i Radmili Latas. Zahvalnice su dobili sponzori Branko Perišić, Miroljub Mladenović, Ranko Nedić, Srđan Lukić i Dujko Ivančević, Dobrovoljno vatrogasno društvo Borovo i Poljoprivredna zadruga “Brestove međe” iz Borova.

dsc 2068 kopiraj      dsc 2084 kopiraj     dsc 2212 kopiraj

Thursday the 9th - Custom text here - HostAfford.com