U Galeriji kulturno-umetničkog društva „Branislav Nušić“ pri Osnovnoj školi Borovo 11.11.2014 god.  je otvorena izložba radova s ovogodišnje 23. Međunarodne likovne kolonije u Borovu te kolonija koje su održane prethodnih godina.
Ova izložba je jedna od bogatijih i kvalitetnijih, ako uzmemo u obzir da je ovogodišnja 23. likovna kolonija imala dobre radove i autore tako da je rezultat svega kvalitet izložbe. U izložbu je uvršteno i neke od radova s prošle i pretprošle kolonije, ukupno 83 rada,  uglavnom ulja na platnu i nekoliko skulptura i duboreza. Svake godine se priključuju novi, mlađi članovi, tako da je naša likovna sekcija podmlađena i da će trajati.
Prisutne je pozdravio i načelnik opštine Borovo Zoran Baćanović koja je bila pokrovitelj likovne kolonije, zahvaljujući svima koji su došli na  izložbu, a koja je, kako ističe, kruna trodnevne septembarske kolonije. U  programu je učestvovala i Tamburaška sekcija borovskog KUD-a.

dscn0961 1600x1200       dscn0966 1600x1200      dscn0974 1600x1200

Wednesday the 24th - Custom text here - HostAfford.com