Lepote Borova prikazane u fotografijama

Aktuelnosti

27.12.2023. je u galeriji Osnovne škole Borovo otvorena izložba fotografija „Borovska razglednica“ u organizaciji lokalnog manjinskog veća.
Jedna fotografija vredi više od hiljadu reči. Ovim motom vodili su se pre 11 godina članovi Veća srpske nacionalne manjine opštine Borovo kada su pokrenuli foto-konkurs jednostavno nazvan „Borovska razglednica“. Jednostavan je i koncept konkursa, tokom kalendarske godine fotografi amateri, ali i profesionalci, hvataju kadrove Borova, bilo da su na njima ljudi, arhitektura ili priroda, a na kraju godine žiri bira najbolje koje budu izložene u galeriji ili završe na kalendaru.
U kulturnom delu program učestvovali su članovi tamburaške sekcije KUD-a Branislav Nušić koji su prisutne goste zabavili sa nekoliko numera pod vodstvom Dušana Latasa.